Poznaj SCOOTIVE WINTER CAMP

Jedyny taki obóz hulajnogowy

Dla rodziców

Bezpieczeństwo

Obóz dla dzieci i młodzieży ScootiveCamp to dobra zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników!
Doświadczona kadra trenerska, dobrze przygotowane miejsce do zajęć szkółki hulajnogi, podział na grupy według poziomu zaawansowania, sprawna hulajnoga i obowiązek jazdy w kasku to warunki, których spełnienie znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji u naszych podopiecznych.
Duży nacisk kładziemy na naukę bezpiecznego poruszania się po Skateparku oraz na odpowiedzialne, prawidłowe i koleżeńskie zachowanie wobec innych uczestników podczas odbywanych gier i zabaw.

Podczas wszystkich aktywności na Skateparku obecny jest ratownik.
Wszyscy uczestnicy obozu hulajnogowego posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do kwoty 30 000 zł.
bezpieczeństwo
Dla rodziców

FAQ

Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiadamy na nie, abyście nie mieli Państwo żadnych wątpliwości co do jakości naszych usług.
W jakim wieku dzieci mogą brać udział w obozie?
• Obóz hulajnogowy ScootiveCamp to idealny pomysł na spędzienie niezapomnianych chwil dla dzieci i młodzieży zazwyczaj w wieku 7 – 18 lat.

• Najliczniejszą grupą są zazwyczaj uczestnicy w wieku 7-11 lat oraz 11-14 lat. Starsi stanowią najmniej liczną grupę, pozostając w przyjacielskich relacjach z kadrą oraz wspierając młodszych kolegów.

• Staramy się wprowadzać przyjacielską atmosferę pomiędzy wszystkimi uczestnikami.

• W jednym pokoju zakwaterowanych jest 4-6 osób w podobnym wieku.
Czy moje dziecko będzie miało zapewnioną opiekę przez cały czas trwania obozu?
• Zapewniamy opiekę 24 godziny na dobę od chwili przyjęcia dziecka na obóz ScootiveCamp, aż do chwili dostarczenia go z powrotem w ręce rodzica lub opiekuna.

• Nasza kadra to 1 instruktor na każdych 15 uczestników, 1 wychowawca na 15-20 uczestników, obsługa skateparku, fotograf, kierownik obozu oraz ratownik medyczny.
Czy młodzież może sama wychodzić poza teren ośrodka?
• Młodzież poza terenem ośrodka może poruszać się wyłącznie z wychowawcą. Staramy się jednak urozmaicić życie na terenie kompleksu tak, aby młodzież nie czuła nawet potrzeby opuszczania go.
Z jaką intensywnością odbywają się zajęcia szkółki hulajnogi i jak przebiegają?
• Młodzież jest podzielona na grupy, w zależności od poziomu jazdy, na: początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w trzech sesjach: porannej, poobiedniej i wieczornej. Są one dostosowane do możliwości fizycznych młodzieży. Przez cały czas trwania sesji do dyspozycji uczestników są instruktorzy, którzy prowadzą ciekawe zajęcia w przyjacielskiej atmosferze. Każdą sesję rozpoczynamy rozgrzewką.

• Nie funkcjonuje u nas pojęcie „czas wolny”, zawsze proponujemy podopiecznym kilka opcji aktywności lub wypoczynku. Żaden uczestnik nie czuje się samotnie.
Czy powinnam/nienem zapewnić mojemu dziecku dodatkowe pieniądze na czas obozu?
• Zalecamy zabranie drobnych pieniędzy - chociaż nie jest to konieczne. Staramy się zaspokoić wszystkie podstawowe potrzeby naszych podopiecznych. Aby uniknąć trzymania przez dziecko większej ilości gotówki, istnieje możliwość przechowywania, wpłacania i wypłacania pieniędzy u opiekuna grupy.

• Na terenie obiektu znajduje się barek z przekąskami oraz nowo otwarta restauracja. Dodatkowo do skateparku przylega sklep Scootive w którym uczestnicy otrzymają darmowy serwis swoich hulajnóg oraz będą mieli możliwość zaopatrzyć się w potrzebne części.
Czy mam możliwość kontaktu z dzieckiem w czasie trwania obozu?
• Każdorazowo macie Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z dzieckiem lub osobą odpowiedzialną w miejscu pobytu dziecka, której dane, tj. imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu kontaktowego, podane są w Umowie o świadczenie imprezy turystycznej. Nie zalecamy jednak takich praktyk, aby nie robić przykrości innym uczestnikom obozu.
Czy moje dziecko będzie miało zapewnione wyżywienie?
• Zapewniamy pełne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu i kolacji na ciepło. Świeże posiłki są przygotowywane w nowo powstałej restauracji będącej częścią obiektu.