Poznaj SCOOTIVE WINTER CAMP

Jedyny taki obóz hulajnogowy

O obozie

ScootiveCamp

ScootiveCamp – to doskonała zabawa, pasja oraz rozwijanie umiejętności w wyczynowej jeździe na hulajnodze – tak w skrócie możemy opisać nasz obóz hulajnogowy 😊.

Zaplanowane przez obozową kadrę zajęcia sprawią, że zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni zajawkowicze spędzą niezapomniane chwile z hulajnogą w roli głównej."
obóz hulajnogi
obóz hulajnogi
obóz hulajnogi
obóz hulajnogi
obóz hulajnogi
obóz hulajnogi

O obozie

Skatepark

Skatepark, na którym odbywa się ScootiveCamp, znajduje się w Warszawie przy ul. Krakowiaków 80/98 i tutaj też znajduje się obozowa baza noclegowa. Co najważniejsze, obiekt spełnia wszelkie normy oraz posiada odpowiednie atesty bezpieczeństwa.

Wchodzące w skład Skateparku przeszkody nie sprawią większych kłopotów początkującym, jednocześnie zaspokajając potrzeby zaawansowanych riderów. Wydzielone sekcje: Park, Street oraz Junior, zapewniają idealne pole do rozwijania ulubionego stylu jazdy
Wizualizacja skateparku AvePark

O obozie

Zakwaterowanie

Bazą noclegową jest Hostel, który jest integralną częścią Skateparku AvePark. Nasz Hostel zapewnia wysoki komfort pobytu uczestnikom obozu ScootiveCamp, a ponad to, w całym budynku dostępny jest Internet bezprzewodowy.
Obozowicze są zakwaterowani zgodnie z podziałem na grupy wiekowe, gdzie różnica wieku w jednym pokoju nie przekracza maksymalnie 1 roku. Pokoje są przestronne, mieszczą od 4 do 6 osób. Każdy uczestnik ma do dyspozycji indywidualne łóżko oraz szafę na ubrania.

Dodatkowe atrakcje znajdują się w obiekcie, takie jak stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz jeden z największych finger-skateparków, a także konsole do gier. Dbamy również o przechowalnię hulajnóg i serwis, zapewniając płynny przebieg wakacji z hulajnogą. W Skateparku AvePark znajduje się także barek, gdzie uczestnicy obozu mogą nabyć napoje, słodycze, a także ciepłe i zimne przekąski. Dla bardziej wymagających od września 2020 roku udostępniliśmy restaurację.
obóz zakwaterowanie

O obozie

Lokalizacja

Skatepark Ave/Park
ul. Krakowiaków 80/98
02-255 Warszawa

5 km od Centrum Warszawy
(woj. Mazowieckie)